fbpx

IEPĒRCIES DROŠI!

17.03.2020

Cienījamie klienti!

Atsaucoties uz Latvijas valdības Krīzes vadības padomes lēmumu, Multipack paplašina piesardzības un drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā, bet preču aprite un mūsu darbs neapstājas!

SIA Multipack augsti vērtē un ciena savus klientus, tāpēc vissvarīgākais uzdevums mums ir nodrošināt drošu preču iegādāšanos un saņemšanu. Mēs esam veikuši visus iespējamos preventīvos pasākumus, lai nodrošinātu mūsu klientu, darbinieku un partneru drošību.

Ar mērķi efektīvāk ierobežot COVID-19 izplatību Latvijā, SIA MULTIPACK aicina izmantot iespēju iepirkties attālināti multipack.lv interneta veikalā, kas nozīmē, ka IEPIRKŠANĀS, NORĒĶINĀŠANĀS un PIEGĀDE notiks BEZKONTAKTA!

Instrukcija kā veikt bezkontakta iepirkšanos:

  1. BEZKONTAKTA IEPIRKŠANĀS

Atvērt mājas lapu multipack.lv 

Izvēlēties preces un pievienot tās grozam (Ja neizdodas atrast nepieciešamo preci, sazinies ar online konsultantu)

2. BEZKONTAKTA NORĒĶINĀŠANĀS 

Atvērt grozu ar precēm un nospiest “Norēķināties”

Aizpildīt rēķina informāciju

Izvēlēties norēķināšanās veidu

*IESAKĀM izvēlēties apmaksas veidus:

vai  Bankas pārskaitījums
   3. BEZKONTAKTA PIEGĀDE

*IESAKĀM izvēlēties piegādes veidu:

Piegāde ar kurjeru

*BEZMKASAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 75,00 EUR

 

Saņemot preci ar Venipak kurjera starpniecību, lai izvairītos no tieša kontakta piegādes laikā, saņēmēja parakstu kurjera skenerī  nomainīs viena no šīm iespējām:

  • Saņēmējam tiks lūgts ar savu pildspalvu parakstīties (vārds, paraksts) uz saņemtā sūtījuma VENIPAK uzlīmes. Kurjers nofotografēs pakas uzlīmi ar parakstu (ieteiktā metode);
  • Ja saņēmējs atsakās parakstīties uz uzlīmes, kurjers ar skeneri nofotografēs sūtījumu kopā ar saņēmēju, neiekļaujot bildē saņēmēja;

Aicinām būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo veselību!