Jaunumi

Jaunumi

Ekoloģisks kartona iepakojums augļiem un ogām
23.04.2019

Ekoloģisks kartona iepakojums augļiem un ogām

MULTIPACK sortiments papildināts ar ekoloģisku iepakojumu augļiem, ogām un dārzeņiem. Kastītes izgatavotas no kvalitatīva gofrētā kartona. Atvērumi kastīšu sānos un apakšdaļā nodrošina gaisa piekļuvi produktiem, tādējādi tie ilgāk saglabājas svaigi. Pateicoties inovatīvajam dizainam, iepakojumu ir ērti lietot un transportēt. Kastītes pieejamas dažādos izmēros – no 125g līdz 2kg – pēc individuāla pasūtījuma. Piedāvājam iespēju pasūtīt iepakojumu […]

Izmaiņas MULTIPACK darba laikā
17.04.2019

Izmaiņas MULTIPACK darba laikā

Cienījamie klienti! Svētkos ieviestas izmaiņas darba laikā MULTIPACK darba laikā: aprīlī – līdz 16:00; aprīlī – brīvdiena;  aprīlī – brīvdiena. Vēlam jums priecīgas Lieldienas!

Jaunums – papīra salmiņi!
15.04.2019

Jaunums – papīra salmiņi!

Esam priecīgi paziņot, ka savu sortimentu esam papildinājuši ar papīra kokteiļu salmiņiem. Salmiņi izgatavoti no dabai draudzīga materiāla, tāpēc nekaitē apkārtējai videi. Piešķiriet produktam otro dzīvi – šķirojot atkritumus, metiet salmiņus pie pārējiem papīra izstrādājumiem!  

Pavasarīgs jaunums!
04.04.2019

Pavasarīgs jaunums!

Savu sortimentu esam papildinājuši ar pavasarīgu jaunumu – papīra krūzītēm Pastels color Mix. Iepakojumā krūzītes četrās dažādās krāsās, tilpums 250ml.

Jaunums mūsu sortimentā!
05.03.2019

Jaunums mūsu sortimentā!

Jaunums – tagad mūsu interneta veikalā iespējams iegādāties arī dispenserus, salvešu dozatorus, papīra dvieļus, šķidrās ziepes, tualetes un industriālo papīru. Visus jaunos produktus meklējiet sadaļā Saimniecības preces!

Svētkos izmaiņas MULTIPACK darba laikos
18.12.2018

Svētkos izmaiņas MULTIPACK darba laikos

Cienījamie klienti! Atgādinām, ka svētkos ir ieviestas izmaiņas MULTIPACK darba laikā: 24.12.–26.12. – brīvdienas 27.12.–28.12. – strādājam kā ierasts 31.12.–02.01. – brīvdienas 04.01. – inventarizācija* *Šajā dienā nebūs iespējams iegādāties preces, bet varēsiet veikt pasūtījumus ar piegādi uz pirmdienu!   -Vēlam jums priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu!

Jaunums – iepakojums ābolu sulai
29.10.2018

Jaunums – iepakojums ābolu sulai

Cienījamie klienti! Vēlamies iepriecināt tos, kam ābolu sulas spiešanas sezona vēl rit pilnā sparā! Pēc jūsu pieprasījuma esam papildinājuši MULTIPACK “bag in box” sortimentu arī ar sulu iepakojumu stāvpakām (doypack) 3l un 5l.

Sortimenta paplašināšana
24.10.2018

Sortimenta paplašināšana

Cienījamie klienti, Ziemassvētku laikam tuvojoties, esam papildinājuši savu interneta veikala sortimentu ar plašu klāstu dāvanu kastītēm un iepakojumiem pasta sūtījumiem. Ar visiem jaunajiem produktiem varat iepazīties šeit. Kā arī atgādinām, ka visu MULTIPACK sortimentu varat aplūkot arī apmeklējot mūsu iepakošanas materiālu izstāžu zāli Mārupē. Gaidām ciemos!