Jaunumi

Jaunumi

24.jūnijs – brīvdiena
20.06.2019

24.jūnijs – brīvdiena

Cienījamie klienti! Svētkos ieviestas izmaiņas mūsu darba laikā: 24.jūnijs – brīvdiena Vēlam saulainus un lustīgus Līgo svētkus! Lai Jāņuguns izgaismo un rada enerģiju jauniem darbiem!

Līgo svētkos dāvinām 10% atlaidi!
19.06.2019

Līgo svētkos dāvinām 10% atlaidi!

Iepērkoties interneta veikalā, izmantojiet atlaides kodu LIGOSVETKI un saņemiet 10% atlaidi vienam pirkumam! Atlaides kodu var izmantot tikai reģistrētie klienti. Katrs klients atlaides kodu var izmantot vienu reizi. Atlaide netiek piemērota piegādes izmaksām. Atlaides kods derīgs līdz 30.jūnijam. Lai izmantotu atlaides kodu, pievienojiet grozam sev vēlamos produktus, klikšķiniet uz “Groza” ikonas – “Apskatīt un labot grozu”, […]

Jaunums – kartona kastes pudelēm!
18.06.2019

Jaunums – kartona kastes pudelēm!

Esam papildinājuši savu sortimentu ar orģināla dizaina gofrētā kartona kastēm – divām, trīs un sešām 0,5L pudelēm. Lielisks risinājums Jāņudienas dāvanu iepakošanai! Iegādāties varat arī tiešsaistē.

Jaunums – fluorescējoša auduma Folsen līmlente!
13.06.2019

Jaunums – fluorescējoša auduma Folsen līmlente!

Augstas kvalitātes fluorescējoša auduma Folsen līmlente. Līmlente speciāli izstrādāta pielietošanai smagos apstākļos, kad ir nepieciešams noņemt līmlenti bez līmes paliekām. Ideāli piemērota pielietošanai mākslas sfērā un izklaides industrijā. Ir pieejama mūsu noliktavā 5 krāsu toņos ar platumu 48mm un 25mm.

Jaunums mūsu sortimentā!
12.06.2019

Jaunums mūsu sortimentā!

Kokteiļu salmiņi, kas izgatavoti no videi draudzīga materiāla – papīra. Piedāvājumā dažāda izmēra salmiņi brūnā un melnā krāsā. Ar visiem jaunumiem varat iepazīties šeit.

Jaunums – Party Cup glāzes!
22.05.2019

Jaunums – Party Cup glāzes!

Priecīga ziņa pikniku un dārza ballīšu cienītājiem! Tagad interneta veikala sortimentā arī Party Cup glāzes – zilā un sarkanā krāsā. Tilpums 400ml, iepakojumā 20 gabali.

Jaunums – kokšķiedras galda piederumi!
14.05.2019

Jaunums – kokšķiedras galda piederumi!

Jaunums – galda piederumi, kas izgatavoti no kokšķiedras un bio plastmasas! Šie galda piederumi ir alternatīva ierastajiem vienreizējiem plastmasas traukiem. Izgatavoti no bioloģiska, 100% pārstrādājama, materiāla, kas pamatā tiek iegūts no atjaunojamiem, augu izcelsmes, dabas resursiem – kokšķiedras un cukurniedrēm. Nesatur naftas produktus, otrreiz pārstrādājami, sadedzinot, nekaitē dabai. Piemēroti atkārtotai lietošanai – iespējams mazgāt trauku […]

10.maijs – inventarizācija!
07.05.2019

10.maijs – inventarizācija!

Cienījamie klienti, lūgums ņemt vērā, ka 10.maijā MULTIPACK noliktava nestrādās* inventarizācijas dēļ! *Šajā dienā nebūs iespējams iegādāties preces, bet apmeklēt izstāžu zāli un veikt pasūtījumus ar piegādi uz pirmdienu, 13.maiju, noteikti varēsiet. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām!

Jaunums – bioplastmasas vienreizlietojamie galda piederumi!
25.04.2019

Jaunums – bioplastmasas vienreizlietojamie galda piederumi!

MULTIPACK sortimentā bioplastmasas kompostējami vienreizlietojamie galda piederumi. Izgatavoti no PLA – bio materiāla, kas tiek iegūts no atjaunojamiem dabas resursiem. Šķirojot atkritumus, metiet tos ārā pie citiem organiskajiem atkritumiem; industriālajā kompostā sadalās 180 dienu laikā!

Ekoloģisks kartona iepakojums augļiem un ogām
23.04.2019

Ekoloģisks kartona iepakojums augļiem un ogām

MULTIPACK sortiments papildināts ar ekoloģisku iepakojumu augļiem, ogām un dārzeņiem. Kastītes izgatavotas no kvalitatīva gofrētā kartona. Atvērumi kastīšu sānos un apakšdaļā nodrošina gaisa piekļuvi produktiem, tādējādi tie ilgāk saglabājas svaigi. Pateicoties inovatīvajam dizainam, iepakojumu ir ērti lietot un transportēt. Kastītes pieejamas dažādos izmēros – no 125g līdz 2kg – pēc individuāla pasūtījuma. Piedāvājam iespēju pasūtīt iepakojumu […]