Sīkdatnes

Informējam, ka mūsu vietne „multipack.lv”, ar mērķi uzlabot piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, izmanto sīkdatnes jeb sīkfailus, jeb Cookies.

Privātuma politika nosaka, kā „multipack.lv” izmanto un aizsargā visu informāciju, ko Jūs iesniedzat „multipack.lv”, kad lietojat šo tīmekļa vietni. „multipack.lv” ir apņēmies nodrošināt Jūsu konfidencialitātes aizsardzību. Ja mēs lūdzam Jūs sniegt noteiktu informāciju, pēc kuras Jūs var identificēt, lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs varat būs pārliecināts(-a), ka tā tiks izmantota tikai saskaņā ar šo paziņojumu par konfidencialitāti. Mēs laiku pa laikam varam mainīt „multipack.lv” privātuma atrunas politiku, atjauninot un papildināt šo lapu. Tāpēc Jums laiku pa laikam ir jāielūkojas šajā lapā, lai pārliecinātos, ka Jums nav iebildumu pret tās grozījumiem.

Zemāk Jūs atradīsiet informāciju par to, kas ir sīkdatnes un kādiem mērķiem tās tiek izmantotas.

Ko mēs apkopojam

Mēs varam apkopot šādu informāciju:

  • vārdu;
  • kontaktinformāciju, tai skaitā e-pasta adresi;
  • demogrāfisko informāciju, piemēram, pasta indeksu, izvēles un intereses;
  • citu informāciju, kas attiecas uz klientu aptaujām un/vai piedāvājumiem.

Pilnu mūsu apkopoto sīkdatņu sarakstu skatiet sadaļā „Sīkdatņu saraksts, kuras mēs apkopojam”.

Ko mēs darām ar apkopoto informāciju

Mēs pieprasām attiecīgo informāciju, lai izprastu Jūsu vajadzības un nodrošinātu Jums labākus pakalpojumus un servisu, jo īpaši šādu iemeslu dēļ:

  • iekšējai lietvedībai;
  • mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu mūsu preces un pakalpojumus;
  • uz Jūsu norādīto e-pasta adresi mēs varam periodiski nosūtīt reklāmas e-pasta vēstules par jaunajām precēm, īpašajiem piedāvājumiem vai citu informāciju, kas, mūsuprāt, Jums varētu šķist interesanta;
  • laiku pa laikam mēs varam izmantot sniegto informāciju, lai ar Jums sazinātos tirgus izpētes nolūkos. Mēs ar Jums varam sazināties pa e-pastu, tālruni, faksu vai pastu. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai pieskaņotu tīmekļa vietni Jūsu interesēm.

Drošība

Mēs esam apņēmušies nodrošināt Jūsu sniegtās informācijas drošību. Lai nepieļautu nesankcionētu piekļuvi vai datu izpaušanu, mēs esam ieviesuši piemērotas fiziskas, elektroniskas un pārvaldības procedūras mūsu tiešsaistē apkopotās informācijas aizsargāšanai.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela datne, kuras izvietošanai Jūsu datora cietajā diskā ir nepieciešama atļauja. Kad Jūs piekrītat, datne tiek pievienota, un šī sīkdatne palīdz analizēt tīmekļa vietnes apmeklētību vai informē Jūs par noteiktas vietnes apmeklēšanu. Sīkdatnes ļauj tīmekļa lietojumprogrammām reaģēt uz Jums individuāli. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot darbību Jūsu vajadzībām, apkopojot un atceroties informāciju par Jūsu izvēlēm.

Mēs izmantojam datplūsmas žurnāla sīkdatnes, lai noteiktu, kuras lapas tiek lietotas. Tas mums palīdz analizēt datus par tīmekļa lapu apmeklējumu un uzlabot „multipack.lv” tīmekļa vietni atbilstīgi klientu vajadzībām. Šo informāciju mēs izmantojam vienīgi statistiskās analīzes nolūkiem, pēc tam dati no sistēmas tiek dzēsti.

Kopumā sīkdatnes mums palīdz nodrošināt Jums labāku tīmekļa vietni, dodot mums iespēju novērot, kuras lapas Jūs uzskatāt par noderīgām un kuras ne. Sīkdatne nekādā ziņā nenodrošina mums piekļuvi jūsu datoram vai jebkādai informācijai par Jums, izņemot tos datus, kurus Jūs mums sniedzat. Jums ir iespēja pieņemt vai noraidīt sīkdatnes. Vairums tīmekļa pārlūku automātiski pieņem sīkdatnes, bet parasti Jūs varat mainīt pārlūka iestatījumus, lai noraidītu sīkdatnes, ja vēlaties. Tas var traucēt jums pilnībā izmantot tīmekļa vietni.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Mūsu tīmekļa vietne “multipack.lv” var saturēt saites uz citām iespējams Jūs interesējošām tīmekļa vietnēm. Tomēr, ja Jūs izmantojat šīs saites, lai izietu no mūsu tīmekļa vietnes, Jums jāņem vērā, ka mums nav nekādas kontroles pār citām tīmekļa vietnēm. Šī iemesla dēļ mēs nevaram uzņemties atbildību par jebkādas informācijas aizsardzību un konfidencialitāti, kuru Jūs sniedzat, apmeklējot šādas vietnes, kā arī uz šīm vietnēm neattiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. Jums ir jāievēro piesardzība un jāapskata attiecīgās tīmekļa vietnes paziņojums par konfidencialitāti.

Personīgās informācijas kontrolēšana

Jūs varat izvēlēties aizliegt savas personīgās informācijas apkopošanu vai izmantošanu šādi:

  • katru reizi, kad Jums tiek lūgts aizpildīt veidlapu tīmekļa vietnē, sameklējiet lodziņu, kurā var noklikšķināt, norādot, ka nevēlaties, lai jūsu sniegtā informācija tiktu izmantota tiešās tirgvedības nolūkiem;
  • ja iepriekš esat mums sniedzis piekrišanu izmantot Jūsu personīgo informāciju tiešās tirgvedības nolūkiem, Jūs jebkurā laikā varat pārdomāt, uzrakstot vēstuli vai e-pasta vēstuli uz adresi [email protected] ar lūgumu par datu dzēšanu.

Mēs nepārdosim, neizplatīsim un neiznomāsim Jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm, ja mums nebūs Jūsu atļaujas vai šāda rīcība nebūs noteikta ar likumu. Mēs varam izmantot Jūsu personīgo informāciju, lai nosūtītu jums reklāmas materiālus par trešajām pusēm, kuras, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt, ja informēsit mūs, ka to vēlaties.

Saskaņā ar 1998. gada Datu aizsardzības likumu Jūs varat pieprasīt informāciju par mūsu rīcībā esošajiem Jūsu personīgajiem datiem. Šo pakalpojumu mēs sniedzam par nelielu samaksu. Ja vēlaties saņemt par Jums apkopotās informācijas eksemplāru, lūdzu, rakstiet uz SIA „Multipack”, Mālkalnos, Mārupes novads, LV-2167.

Ja Jūs uzskatāt, ka mūsu rīcībā esošā informācija ir neprecīza vai nepilnīga, lūdzu, iespējami drīz uzrakstiet mums vēstuli vai e-pasta vēstuli uz iepriekš norādīto adresi un mēs izlabosim visu neprecīzo informāciju.

Saraksts ar sīkdatnēm, kuras mēs apkopojam

Šajā tabulā ir saraksts ar sīkdatnēm, kuras mēs apkopojam, un to, kādu informāciju tās glabā:

Sīkdatnes Paskaidrojums
FORM_KEY Izlases veidā uzģenerēta atslēga, lai nepieļautu pieprasījuma viltojumus.
PHPSESSID Jūsu sesijas ID serverī.
GUEST-VIEW Ļauj Jums rediģēt savus pasūtījumus.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Saite uz informāciju par Jūsu iepirkumu grozu un skatījumu vēsturi.
STF Informācija par precēm, kuru Jūs esat nosūtījis(-usi) draugiem pa e-pastu.
STORE Interneta veikala skatījumu skats vai izvēlētā valoda.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Norāda, vai Jūs ļaujat izmantot sīkdatnes.
MAGE-CACHE-SESSID Atvieglo pārlūka satura kešošanu, lai lapas ielādētos ātrāk.
MAGE-CACHE-STORAGE Atvieglo pārlūka satura kešošanu, lai lapas ielādētos ātrāk.
MAGE-CACHE-STORAGE-SECTION-INVALIDATION Atvieglo pārlūka satura kešošanu, lai lapas ielādētos ātrāk.
MAGE-CACHE-TIMEOUT Atvieglo pārlūka satura kešošanu, lai lapas ielādētos ātrāk.
SECTION-DATA-IDS Atvieglo pārlūka satura kešošanu, lai lapas ielādētos ātrāk.
PRIVATE_CONTENT_VERSION Atvieglo pārlūka satura kešošanu, lai lapas ielādētos ātrāk.
X-MAGENTO-VARY Atvieglo pārlūka satura kešošanu, lai lapas ielādētos ātrāk.
MAGE-TRANSLATION-FILE-VERSION Atvieglo satura tulkošanu citās valodās.
MAGE-TRANSLATION-STORAGE Atvieglo satura tulkošanu citās valodās.