Vakances

Mēs esam viens no vadošajiem Baltijas uzņēmumiem iepakojuma materiālu tirdzniecībā. MULTIPACK produkcija ir pārstāvēta tādās nozarēs, kā pārtikas un nepārtikas ražošana,  HoReCa, lauksaimniecība, kokapstrāde u.c. MULTIPACK ietilpst POLIPAKS uzņēmumu grupā, kas specializējas iepakojuma materiālu ražošanā un izplatīšanā Baltijas un Eiropas valstīs, kā arī Krievijā.

Mūsu uzņēmumā darbinieki ir daļa no lieliskas komandas, kur cilvēki strādā, lai sasniegtu personīgos un kopējos uzņēmuma mērķus.

Darbs MULTIPACK nozīmē – lielu atbildību, tomēr tas nozīmē arī lieliskus kolēģus, iespējas personīgi un profesionāli attīstīties. Ja Jums patīk profesionāli izaicinājumi, tad MULTIPACK varētu būt Jums piemērota darba vieta.

Ja vēlaties kļūt par draudzīga un veiksmīga kolektīva daļu, sūtiet  savu CV un pieteikumu uz e-pastu cv@polipaks.com! Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi mums nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Privātuma atrunu lasīt šeit.

Aktuālās vakances:

  • Klientu apkalpošanas speciālists/-e
  • Preču un materiālo vērtību uzskaites grāmatvedis/-e – analītiķis/-e
  • Noliktavas darbinieks/-ce
  • Prakses iespējas POLIPAKS pirmsdrukas (prepress), ražotnes, tehniskā departamenta, loģistikas un noliktavas struktūrvienībā ar tālākām sadarbības iespējām

 

Klikšķiniet uz attēla, lai apskatītos aktuālos sludinājumus!