Par Multipack

Uzņēmums Multipack ir iepakojuma materiālu izplatīšanas līderis Latvijā, kas kopš 1994.gada veiksmīgi darbojas savā nozarē. Kopš 2012. gada Multipack ir pārstāvēts arī Lietuvā.

Multipack ietilpst Polipaks uzņēmumu grupā, kas specializējas iepakojuma materiālu ražošanā un izplatīšanā Baltijas un Rietumeiropas valstīs.

Savas darbības laikā Multipack ir ieguvis lielu pieredzi iepakojuma tirgū, kā arī tam ir izveidojusies pastāvīga sadarbība ar vairāk kā 120 iepakojuma materiālu ražotājiem un piegādātājiem Eiropā un Āzijā. Latvijas tirgū Multipack sadarbības partneri pārstāv visdažādākās nozares – mazumtirdzniecības veikalu tīkli, pārtikas un nepārtikas ražotāji, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi, gaļas un piena pārstrādātāji, HoReCa, tipogrāfijas u.c.

Multipack klientiem piedāvā visplašāko produktu klāstu, kas spēs apmierināt ikviena klienta prasības:

  • vienreizējās lietošanas trauki un galda piederumi;
  • dažādi iepakojuma materiāli;
  • iepakojuma apdruka pēc klienta pasūtījuma;
  • iepakojuma iekārtas.

Piedāvāto produkciju iespējams iegādāties kā vairumtirdzniecībā, tā arī mazumtirdzniecībā. Produkcijas piegāde tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā.

Ņemot vērā tirgus attīstības tendences, arvien lielāka nozīme ir saražotās produkcijas iepakojumam, jo tieši iepakojums lielā mērā sekmē produkta attīstību, kā arī konkurētspēju attiecīgajā tirgus segmentā. Arī iepakojuma tirgū ir savas modes tendences, kuras nemitīgi mainās. Multipack darbinieki pastāvīgi seko tirgus tendencēm un piedāvā saviem klientiem pašus piemērotākos un jaunākos iepakošanas risinājumus, pamatojoties uz klienta vajadzībām dažādās darbības sfērās.

Kvalificētu speciālistu komanda piedāvās risinājumus, kas apmierinās ikviena klienta prasības, un nodrošinās sniegto pakalpojumu augstu kvalitāti. Lai veicinātu uzņēmuma un mūsu klientu veiksmīgu attīstību, mēs regulāri paplašinām sortimentu, piedāvājam elastīgu cenu politiku un individuālu pieeju katram klientam.

Multipack atrodas Polipaks uzņēmumu grupas ražošanas un loģistikas kompleksā Mārupes novadā. 35 000 kv.m plašais komplekss ļauj ievērojami paaugstināt uzņēmuma loģistikas un noliktavas iespējas, kā arī jaunajās telpās ir pieejama Latvijā lielākā piedāvāto iepakojuma materiālu izstāžu zāle.