Piegāde

Preču saņemšana Multipack biroja telpās

Preču saņemšana Multipack biroja telpās “Mālkalnos”, Mārupes novadā, piemērota, ja vēlaties preci saņemt ātri un bez piegādes maksas.

Preces Multipack birojā varat saņemt darba dienās no plkst 08:30 līdz 17:00.

Tirdzniecības vietā Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma karti (kredītkarti), gan ar bankas pārskaitījumu.

Prece jāizņem trīs (3) darba dienu laikā pēc tam, kad multipack.lv klientu konsultants Jūs ir informējis pa tālruni vai e-pastu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Lūgums mūs informēt, ja vēlies saņemt preci ilgākā termiņā.

Pie preces saņemšanas Jums var tikt lūgts uzrādīt personas apliecinošs dokuments.

* Minimālā pasūtījuma summa ir 9,99€.

Piegāde ar kurjeru uz norādīto adresi

Piegāde ar „VENIPAK” kurjeru dienestu piemērota, ja vēlaties preci saņemt savās mājās, darbavietā vai uzņēmumā. Piegāde tiek veikta pa visu Latvijas teritoriju.

Piegādes maksa Rīgas robežās:

  • bezmaksas piegāde pirkumiem virs 75 eiro
  • 5 eiro pirkumiem līdz 74,99 eiro

Piegādes maksa Latvijā ārpus Rīgas robežām:

  • bezmaksas piegāde pirkumiem virs 75 eiro
  • 6,99 eiro pirkumiem līdz 74,99 eiro

Preču piegāde tiek veikta no 2 līdz 5 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Kurjers ar Jums sazināsies, lai vienotos par Jums ērtāko piegādes laiku.

Izvēloties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši pa e-pastu rēķinu no multipack.lv), gan skaidrā naudā.

Ja pasūtītājs neatbild uz kurjera zvaniem, tad pasūtījums tiek piegādāts nākamajā darba dienā.